Contact


Telefonisch

+32 (0)2 726 98 00

Van maandag tot en met vrijdag tussen 9u en 12u.

Wij streven een optimale dienstverlening na. Daarom werkt het team van SOFAM in namiddag zonder telefoon. Telefonisch contact kan tot 12u.
Dank U voor uw begrip, en graag tot binnenkort

Per email

info@sofam.be

Op afspraak

Indien u graag langs komt, vragen wij u een afspraak te maken via +32 (0)2 726 98 00. Een afspraak is mogelijk elke weekdag tussen 9u en 12u, en tussen 13u en 17u.

SOFAM
Europees Huis van de Auteurs
Koninklijke Prinsstraat 87
1050 Brussel
T. +32 (0)2 726 98 00
F. +32 (0)2 705 34 22
info@sofam.be
TVA: BE 0419 415 330

Contactpersonen

Marie Gybels - Directeur zaakvoeder - marie.gybels@sofam.be
Célia Huvenne - Auteursdienst - info@sofam.be
Olivia Verhoeven - Juriste - olivia.verhoeven@sofam.be
Marie Vermandele - Repartitiedienst - marie.vermandele@sofam.be
Kate Mayne - Artistieke actie en partnerschappen - kate.mayne@sofam.be
Lisa Van Steenkiste - Assistentie auteurs en artistieke actie - lisa.vansteenkiste@sofam.be
Hans Verhaegen - Projecten en innovatie - hans.verhaegen@sofam.be
Stéphane Michaux - Boekhouding - smichaux@sofam.be

Beoordelingen en klachten

Wil u ons uw mening laten weten, een opmerking of een klacht doorgeven?

Of heeft u een voorstel? Heeft u een probleem in uw dossier, of werd u slecht geïnformeerd? Duurde het lang voor u een antwoord kreeg op uw vraag? Voor al deze zaken kan u het online formulier gebruiken.

Voor opmerkingen en klachten kan u het online formulier gebruiken: http://contact.auteuronline.be/ .

Wij zullen u zo snel mogelijk schriftelijk antwoorden, binnen een termijn van maximum een maand.