Contactpersonen


Marie Gybels - Directeur zaakvoeder - marie.gybels@sofam.be

Célia Huvenne - Auteursdienst - info@sofam.be

Olivia Verhoeven - Juriste - olivia.verhoeven@sofam.be

Marie Vermandele - Repartitiedienst - marie.vermandele@sofam.be

Kate Mayne - Artistieke actie en partnerschappen - kate.mayne@sofam.be

Lisa Van Steenkiste - Assistentie auteurs en artistieke actie - lisa.vansteenkiste@sofam.be

Hans Verhaegen - Projecten en innovatie - hans.verhaegen@sofam.be

Stéphane Michaux - Boekhouding - smichaux@sofam.be