Dinsdag  1  September 2020

Dienstverlening SOFAM najaar 2020.

Coronavirusmaatregelen

In het kader van de risico's verbonden aan de verspreiding van Covid-19 beperkt SOFAM de ontvangst van het publiek en richt zij een nieuwe organisatie op om elk risico op besmetting van de auteurs, de partners, de dienstverleners en haar medewerkers te vermijden. Deze tijdelijke reorganisatie kan mee evolueren met de risicofase en de maatregelen die zijn aanbevolen door de overheid.

Ons team blijft gemobiliseerd om de auteurs en onze partners op afstand zo goed mogelijk te ondersteunen met inachtneming van de gezamenlijk gevraagde voorzorgsmaatregelen.

Hoewel wij voorlopig nog steeds de voorkeur geven aan virtuele afspraken, is het vanaf 1 september onder bepaalde omstandigheden opnieuw mogelijk om in het Europees Huis van de Auteurs op afspraak te komen bij SOFAM. Onze medewerkers zullen samen met u bekijken wat de meest geschikte optie is.

Gelieve uw verzoeken voor elke aanvraag via e-mail te versturen naar : info@sofam.be. Ons team contacteert u zo snel mogelijk, ook per telefoon.

Als u al een dossierbeheerder heeft, kunt u uw e-mail rechtstreeks naar deze persoon sturen.