Maandag  2  November 2020

Dienstverlening SOFAM najaar 2020.

Coronavirusmaatregelen

In het kader van de risico's verbonden aan de verspreiding van Covid-19 beperkt SOFAM de ontvangst van het publiek en organiseerde zij een nieuwe werkwijze op om elk risico op besmetting van de auteurs, de partners, de dienstverleners en haar medewerkers te vermijden. Deze tijdelijke reorganisatie kan mee evolueren met de risicofase en de maatregelen die zijn aanbevolen door de overheid.

Ons team blijft gemobiliseerd om de auteurs en onze partners op afstand zo goed mogelijk te ondersteunen met inachtneming van de gezamenlijk gevraagde voorzorgsmaatregelen.

Gelieve uw verzoeken voor elke aanvraag via e-mail te versturen naar : info@sofam.be. Ons team contacteert u zo snel mogelijk, ook per telefoon.

Als u al een dossierbeheerder heeft, kunt u uw e-mail rechtstreeks naar deze persoon sturen.