SOFAM - Dienstverlening SOFAM in maart, april en mei
vrij van rechten - libre de droits

Maandag  16  Maart 2020

Dienstverlening SOFAM in maart, april en mei

Coronavirusmaatregelen

In het kader van de risico's verbonden aan de verspreiding van Covid-19 beperkt SOFAM vanaf deze maandag 16 maart de ontvangst van het publiek en richt zij een nieuwe organisatie op om elk risico op besmetting van de auteurs, de partners, de dienstverleners en haar medewerkers te vermijden. Deze tijdelijke reorganisatie kan mee evolueren met de risicofase en de maatregelen die zijn aanbevolen door de overheid.

SOFAM wordt gesloten voor het publiek. Ons team blijft gemobiliseerd om de auteurs en onze partners op afstand zo goed mogelijk te ondersteunen met inachtneming van de gezamenlijk gevraagde voorzorgsmaatregelen. Gelieve uw verzoeken voor elke aanvraag via e-mail te versturen naar : info@sofam.be. Ons team contacteert u zo snel mogelijk, ook per telefoon.

Als u al een dossierbeheerder heeft, kunt u uw e-mail rechtstreeks naar deze persoon sturen.

We danken u voor uw begrip. Blijf in goede gezondheid.