Maandag  12  November 2018

Lancering van beurzen voor onze leden

info moment 28 november 19:30

Wij lanceren een proefproject van professionele ontwikkelingsbeurzen voor onze leden-kunstenaars. Een onafhankelijke jury zal beslissen wie een beurs ontvangt, op basis van een eenvoudige aanmeldingsprocedure. Niet-leden zijn ook uitgenodigd om een aanvraag in te dienen, met dien verstande dat zij zich engageren om lid te worden van SOFAM als zij een beurs krijgen toegewezen.

Een korte sessie over wat SOFAM doet voor kunstenaars EN over de beurzen, wordt gehouden op woensdag 28 november om 19:30 uur in het Europees Huis van de Auteurs. Schrijf aub in via info@sofam.be zodat wij een idee hebben van aantallen.

Na afloop bieden wij u graag een drankje aan tijdens de finissage van de tentoonstelling Le Premier Jour + performance van Marc Rossignol om 20:30. Iedereen is welkom.

De oproep voor de beurzen verschijnt in januari op deze website en via de SOFAM pagina op Facebook.